3 paĽdziernika 2022














  Strona główna » Władze oddziału


Prezydium Oddziału SGP w Krakowie
FunkcjaImię i NazwiskoKontakt

PrezesRobert Ło¶ robertlos1@wp.pl
Vice PrezesElżbieta Orłowska elzbieta.orlowska@interia.pl
Vice PrezesWiktor Salamaga w.salamaga@interia.pl
Sekretarz Anna PrzewięĽlikowska
Skarbnik Marta Szwarc pracownia.szwarc@gmail.com
członekTomasz Kamiński
członekMirosław Marciniak marciniak.m@o2.pl
członekAnna Suryjak asuryjak@op.pl
członekBeata Szafrańska szafranskabeata@o2.pl
członekArtur Warchoł artur_warchol@o2.pl
członekWojciech Wiecha wojciech.wiecha@um.krakow.pl

Komisa Rewizyjna
Mieczysław JóĽwik jozwik@agh.edu.pl
Mieczysław Larendowicz largeo.larendowicz@interia.pl
Krystyna Paszkiewicz unigeo@op.pl
Robert Rachwałrobert.rachwal@opgk.krakow.pl

Sąd Koleżeński
Danuta Paluch
Antoni Wizmur wizmurek@gmail.com
Danuta Kruk

Prezesi poszczególnych Kół i Klubów
Koło Pracowników AGHMałgorzata Bu¶kombusko@agh.edu.pl
Koło BasztowaBeata Szafrańskaszafranskabeata@o2.pl
Koło TarnowskieKazimierz Sekułakazsek@wp.pl
Grunwaldzkie Koło IntegracyjneIreneusz Tylibairo_tyliba@wp.pl
Koło przy KBGiTRGrzegorz Pielak
Klub Prywatnych WykonawcówMieczysław Larendowiczlargeo.larendowicz@interia.pl
Koło przy OPGK KrakówAntoni Wizmurwizmurek@gmail.com
Koło przy StraszewskiegoPiotr Dukielskipiotr.dukielski@poczta.fm
Koło NowotarskieAneta ¦lemp aneta@slemp.com.pl
Koło TatrzańskieKrzysztof Możdżeńmozdzen@wp.pl
Krakowskie Koło AbsolwentówArtur Warchołartur_warchol@o2.pl
Koło Studentów AGHDamian Bieldamianbiel@gmail.com

Pytania i sugestie: artur_warchol@o2.pl
e-mail: artur_warchol@o2.pl
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 28 - tel. (012) 422-47-22 wew.34
Historia | Władze oddziału | Zadania | Koła | Jak wst±pić... | Składki | Kalendarz | Biuletyn | Publikacje | Egzaminy | Warto wiedzieć | Mapa
Copyright © 2003 - 2022 SGP o/Kraków