21 kwietnia 2019














  Strona główna » Władze oddziału


Prezydium Oddziału SGP w Krakowie
FunkcjaImię i NazwiskoKontakt

PrezesElżbieta Biel 641-02-61
604 298 129
bigeo@bigeo.net
Vice PrezesWiktor Salamaga w.salamaga@interia.pl
Sekretarz Anna Suryjak asuryjak@gmail.com
Skarbnik Marta Szwarc marta.szwarc@opgk.krakow.pl
członekPiotr Dukielski piotr.dukielski@poczta.fm
członekRobert Ło¶ robert.los@um.krakow.pl
członekMirosław Marciniak marciniak.m@o2.pl
członekElżbieta Orłowska elzbieta.orlowska@interia.pl
członekSylwia Piotrowska-Warchoł piotrowska-sylwia@o2.pl
członekMarek Szafarczyk szafarcz@wp.pl
członekIreneusz Tyliba ireneusz.tyliba@um.krakow.pl
członekArtur Warchoł artur_warchol@o2.pl
członekWojciech Wiecha wojciech.wiecha@um.krakow.pl

Komisa Rewizyjna
Mieczysław JóĽwik jozwik@agh.edu.pl
Mieczysław Larendowicz largeo.larendowicz@interia.pl
Krystyna Paszkiewicz unigeo@op.pl
Robert Rachwałrobert.rachwal@opgk.krakow.pl

Sąd Koleżeński
Alina Dalewska alina.dalewska@kbgitr.com.pl
Bolesław Gralak gralak48@wp.pl
Gustaw Korta
Antoni Wizmur wizmurek@gmail.com

Prezesi poszczególnych Kół i Klubów
Koło Pracowników AGHMałgorzata Bu¶kombusko@agh.edu.pl
Koło BasztowaBeata Szafrańskaszafranskabeata@o2.pl
Koło TarnowskieKazimierz Sekułakazsek@wp.pl
Grunwaldzkie Koło IntegracyjneIreneusz Tylibaireneusz.tyliba@um.krakow.pl
Koło przy KBGiTRAlina Dalewskaalina.dalewska@kbgitr.com.pl
Klub Prywatnych WykonawcówMieczysław Larendowiczlargeo.larendowicz@interia.pl
Koło przy OPGK KrakówAntoni Wizmurwizmurek@gmail.com
Koło SWECORyszard Kremelryszard.kremel@poczta.fm
Koło przy StraszewskiegoPiotr Dukielskipiotr.dukielski@poczta.fm
Koło NowotarskieAneta ¦lemp aneta@slemp.com.pl
Koło TatrzańskieKrzysztof Możdżeńmozdzen@wp.pl
Krakowskie Koło AbsolwentówSylwia Piotrowska-Warchołpiotrowska-sylwia@o2.pl
Koło Studentów URRafał WoĽniakrwozniak@wp.pl
Koło Studentów AGHDamian Bieldamianbiel@gmail.com

Pytania i sugestie: artur_warchol@o2.pl
e-mail: artur_warchol@o2.pl
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 28 - tel. (012) 422-47-22 wew.34
Historia | Władze oddziału | Zadania | Koła | Jak wst±pić... | Składki | Kalendarz | Biuletyn | Publikacje | Egzaminy | Warto wiedzieć | Mapa
Copyright © 2003 - 2019 SGP o/Kraków