23 września 2019














  Strona główna » SGP w Małopolsce


Koła Odziału Krakowskiego w Małopolsce
Koło
Przewodniczący
Telefon e-mail

Koło Pracowników AGH
Małgorzata Buśko

-
mbusko@agh.edu.pl
Koło Basztowa
Beata Szafrańska
-
-
szafranskabeata@o2.pl
Koło Tarnowskie
Kazimierz Sekuła
-
-
kazsek@wp.pl
Grunwaldzkie Koło Integracyjne
Ireneusz Tyliba
616-95-74
0-604 145 768
ireneusz.tyliba@um.krakow.pl
Koło przy KBGiTR
Alina Dalewska

alina.dalewska@kbgitr.com.pl
Klub Prywatnych Wykonawców
Mieczysław Larendowicz
-
-
largeo.larendowicz@interia.pl
Koło przy OPGK
Antoni Wizmur
-
-
wizmurek@gmail.com
Koło przy SWECO (dawny Transprojekt)
Ryszard Kremel
-
-
ryszard.kremel@poczta.fm
Koło Przy Straszewskiego
Piotr Dukielski
-
-
piotr.dukielski@poczta.fm
Koło Nowotarskie
Aneta Ślemp
-
-
aneta@slemp.com.pl
Krakowskie Koło Absolwentów
Sylwia Piotrowska-Warchoł
-
-
piotrowska-sylwia@o2.pl
Koło Tatrzańskie
Krzysztof Możdżeń
-
-
mozdzen@wp.pl
Koło Studentów UR
Rafał Woźniak
-
-
rwozniak@wp.pl
Koło Studentów AGH
Damian Biel
-
-
damianbiel@gmail.com
e-mail: artur_warchol@o2.pl
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 28 - tel. (012) 422-47-22 wew.34
Historia | Władze oddziału | Zadania | Koła | Jak wstąpić... | Składki | Kalendarz | Biuletyn | Publikacje | Egzaminy | Warto wiedzieć | Mapa
Copyright © 2003 - 2019 SGP o/Kraków